שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

קורסי ה-VOD של קליקים

מטרת העל של הקורסים בקליקים היא הקניית הכלים הדרושים על-מנת להקים עסק אינטרנטי מצליח.

הקורסים הינם קורסים פרקטיים השמים דגש על עשייה. התלמידים אמורים כבר תוך כדי הקורסים לראות תוצאות ולהכניס כסף. בסוף הקורס התלמיד אמור לראות כבר את העסק נבנה ומצליח.

בנוסף, המכללה מעבירה מפגשי תרגול ואימון חיים להבהרה של נושאים בהם ישנם קשיים אצל תלמידים חדשים, והצעדת התלמידים קדימה להגשמת מטרותיהם.

המרצים הם אנשי עשייה המיישמים את החומר אותו הם מלמדים והם מצטיינים בתחומם. בנוסף להיותם אנשי עשייה, לכל המרצים שלנו כישרון ויכולת העברה של החומר – ע"מ שניתן יהיה ליישמו גם ע"י מי שאינו בקיא ב"רזי האינטרנט".

יישום החומר הנלמד מזכה את בוגרי המסלולים בתעודת גמר של מכללת קליקים.
התעודות יוענקו במספר מועדים במהלך השנה.

לחצו להזמנה דרך האתר

עושים כסף באינטרנט עם תוכניות שותפים

אלפי עסקים באינטרנט מחכים שיפנו אליהם לקוחות והם מוכנים לשלם הרבה כסף למי שיפנה אותם. הקורס מלמד כיצד להקים עסק באינטרנט בעזרת מוצרים של אחרים ומכסה תחומים כגון מחקר שווקים, בחירת מודל עסקי לאתר, ניסוח אתר מכירה שבאמת מוכר, ומעקב אחר התנהגות הגולשים באתר לשם מיקסום הרווחים. אם אין לך עסק או מוצר משלך ואת/ה רוצה לעשות כסף באינטרנט – זה המקום להתחיל.

פרסום באינטרנט עם Google AdWords

למעלה מ-80% מהגולשים מגיעים לכל מקום באינטרנט דרך Google. הקורס מלמד כיצד לפרסם את העסק שלך במנוע החיפוש הגדול בעולם, ליצור עמודי נחיתה ש-Google אוהב ולעקוב אחרי ביצועי הקמפיין שלך להגדלת הרווחים. כמו-כן, נלמד כיצד ליצור קמפיין ברשת התוכן של Google, ולהציב את הפרסומת שלנו מול מליוני אנשים הגולשים באתרים המציגים מודעות גוגל.

הכסף הוא ברשימה - להרוויח מרשימות דיוור

פה קבור הכסף! הקורס מלמד כיצד ליצור רשימת דיוור מורשה רווחית – בין עם כבסיס העסק, או כמנגנון שימור לקוחות לעסק קיים. בקורס נלמד על סוגי הרשימות, קופירייטינג לאימייל, יצירת מגנטים להצטרפות גולשים, וטכניקות להקפצת פוטנציאל הרווח של הרשימה.

הקמת בלוג רווחי עם Google AdSense

הקורס מלמד כיצד ניתן להרוויח מהצבת פרסומות אפקטיביות באתר אינטרנט (עם או בלי Google AdSense) וכיצד להקים אתר במיוחד למטרה זו! בקורס ילמדו התלמידים כיצד לבחור את הנושא בוא יעסוק האתר, כיצד לשלב פרסומות באתר באופן אסטרטגי, שילוב מקורות רווח נוספים באתר, וכמובן – כיצד לדאוג לכך שתהיה תנועת גולשים תמידית באתר.

תנועת גולשים ע"י פרסום באינטרנט בחינם

אתר בלי גולשים זה כמו גיא פינס בלי סלבס'... רוצה לפרסם את האתר שלך בחינם? זה אפשרי! בקורס נלמד כיצד לאתר ולנתב גולשים לאתר שלנו מרשתות חברתיות, פורומים, וקהילות. בנוסף, נלמד כיצד לשווק את העסק (או את עצמנו) בעזרת הפצת תכנים, כמו מאמרים ווידאו.

הקמת עסק מסחר אלקטרוני ב-eBay

הקורס מתמקד בהקמה של עסק מצליח ורווחי ב-eBay, זירת המסחר הגדולה בעולם, ומאפשר לכל אחד בעל שליטה סבירה באנגלית, גישה לאינטרנט וחוש יזמות להיות סוחר ברמה עולמית. הקורס שם דגש על פרקטיקה, וביצוע שלבים אחד לאחד על מנת להעביר את מירב הידע לביצוע מסחר כבר במהלך הקורס.

מעבר לשיעורים בקורסים אלו, תכנית הלימודים של קליקים כוללת גם מעל 10 שיעורים קצרים נוספים, הכוללים טיפים וטריקים, הרחבות לנושאים שנלמדים בשיעורים, תשובות לשאלות נוספות ועידכונים לתכנית הלימודים. שיעורים אלו מתעדכנים כל העת ונוספים חדשים כל הזמן.

כסף באינטרנט - המסלול המלא

עסק באינטרנט הוא לא רק דבר אחד או דבר אחר... תחומי הלימוד השונים יכולים להיות מיושמים כלשונם, או כהשלמה/הרחבה לתחום אחר. למשל... תלמיד שסיים בהצלחה קורס בלוג רווחי, הקים בלוג ומרוויח כסף ועבר ללמוד גם על רשימות דיוור, יוכל (פרט לידע שצבר בקורס רשימות דיוור אשר איתו יוכל להקים עסק נפרד) להשתמש בידע באתר הבלוג הרווחי שלו ולהרוויח גם שם יותר!

לקריאת משובים של בוגרי הקורסים שלנו »

רוצים להתחיל וללמוד איך לעשות כסף באינטרנט? לחצו להזמנה דרך האתר
או התקשרו אלינו לטלפון 058-5559481 ונשמח לעזור לכם.

בקשת מידע נוסף

על-מנת שהטיפול בפנייתך יהיה מהיר ויעיל, נא להזין את פרטיך באופן מדוייק וללחוץ על כפתור "צרו איתי קשר". אחד מנציגינו ייצור עמך קשר טלפוני בהקדם למתן המידע המבוקש. אנו מתחייבים לא למסור פרטיך לאף גורם.


הערות (אופציונלי)

ניתן ליצור גם קשר טלפוני במס': 058-5559481