שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

קמפיינים של תוכן הפסיקו להופיע-עזרה דחופה!
פורסם: 12 פברואר 2009 00:20   [ התעלם ]
חבר
RankRank
סך-הכל הודעות:  42

הי טל,

גוגל מעצבנים אותי…

יש לי קמפיין תוכן אחד מרכזי של placement .
שלשום עשיתי לו אופטימיזציה רצינית, הוספתי הרבה מיקומים, השעיתי חלק, וכ"ו. חיכיתי בסקרנות לראות את התוצאות, עד שאחרי כמה שעות הבנתי שהקמפיין הפסיק להופיע. (לפני זה היו לי כמה אלפי הופעות ביום).
חשבתי אולי זה זמני, אבל למחרת ראיתי שלא רק שהקמפיין אינו מופיע, אלא שכל הקמפיינים של התוכן שלי הפסיקו להופיע.(גם keywords ). החיפוש ממשיכים להופיע כרגיל. לא קיבלתי שום הודעה/הסבר/התרעה, הכל ב-active , פשוט 0 הופעות בכולם כבר יומיים בלי שום סיבה נראית לעין!
שלחתי להם מייל , טרם קיבלתי תשובה.
האמת היא שאני מאד מתוסכל כי השקעתי הרבה מאד בקמפיין הזה, והייתי בטוח שאני יכול לעבור מהפסד לרווח, ועכשיו יש לי תחושה רעה לגבי כל החשבון שלי.

כדאי לי לפתוח חשבון חדש ולהעתיק את הקמפיינים האלו לשם? ואם כן- צריך להגדיר בחשבון החדש פרטי אשראי, מייל, כתובת וכ"ו אחרים? (הבנתי שלפחות במצב של השעייה זה הכרחי)

תודה על העזרה,
ניר

חתימה 

הכוונת חיילים משוחררים

effects of cigarettes smoking
עבודה מהבית

פרופיל

פורסם: 12 פברואר 2009 10:51   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  204

היי ניר,

כן זה נכון!! ב10.2 לכבוד הבחירות הגיע גוגל סלאפ עצבני לקמפיינים מרשת התוכן. לא רק אתה סובל - מסתבר שהדירוג/הופעות של קמפיינים שלמים של מפרסמים ירדו לתמהון.
רן, טל ...יש לכם איזושהי הבהרה דחופה בנושא?

תודה רבה,
בני

פרופיל

פורסם: 12 פברואר 2009 12:50   [ התעלם ]   [ # 2 ]
עורך
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  1059

הי חבר’ה,

אני שומעת הרבה שמועות (המדברות על סלאפ (מחודש) בפרסום אתרים מעוטי-תוכן) ושום דבר רשמי מגוגל.
הנה מה שאני כן יכולה לנחש: מי שחטף התעסק עם הקמפיין שלו בתוכן קצת לפני שזה קרה.
אני מציעה למי שגוגל לא נגע בקמפיין שלו - שכרגע לא יערוך/ישנה אותו בעצמו, ולו בשביל הסיכוי שיש אמת בשמועות על סלאפ ב content. שכן בשינוי/עריכה גוגל עלול לסרוק מחדש ולכו תדעו מה הוא ימצא שם.
אגב, אני לא מאמינה שזה סלאפ ברשת התוכן, אלא משהו שמוצא ביטוי מיוחד שם, מסיבה לא ברורה.
מי שכן חטף - אני מציעה הפעם כן לפנות לגוגל. אין דאגה שתעירו את המתים, כי במילא השתיקו לכם את הקמפיינים.
הדרך לפנות לגוגל ולקבל תשובה לא-רובוטית, היא לציין בגוף הפנייה:
1. אני מפרסם וותיק
2. לא הייתה לי כל בעיית: רלוונטיות, QS, CTR, חלוקה לאד-גרופס
3. רשימת מילות המפתח שלי ממוקדת ומפולחת.
אחרת התשובות היחידות שתקבלו הן: הוסיפו עוד מילות מפתח, חלקו לקבוצות.

בשנים האחרונות נחתו עלינו גוגל-סלאפים כל הזמן, כולל כמה חשובים. כפי שאתם רואים אני עדיין כאן. הסוד הוא להתמודד טוב יותר מהמתחרים שלכם ולצאת מהסלאפ עם יתרון.

אני ממשיכה לבדוק,
טל

פרופיל

פורסם: 12 פברואר 2009 20:27   [ התעלם ]   [ # 3 ]
חבר
RankRank
סך-הכל הודעות:  42

תודה.
בינתיים קיבלתי תשובה מגוגל כי צוות המומחים שלהם בודק את העניין,
אז אני מחכה.

חתימה 

הכוונת חיילים משוחררים