שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

בעיה במציאת נושאים לרשימת דיוור לאתר קיים
פורסם: 01 ספטמבר 2010 22:16   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  14

שלום חברים…

אני קצת תקוע במציאת רעיון ליצירת דיוור לאתר שלי, ואשמח לקבל הצעות.

יש לי אתר לחיפוש מורים פרטיים:
http://www.mynewteacher.co.il

האתר בן שנה וכבר מקודם לא רע בגוגל (ברוב המילים המשניות הוא דף ראשון).

יש לי באתר שני בעיות מרכזיות שאני מעוניין לפתור באמצעות רשימות הדיוור:

1. רק 0.1% מהמורים שנכנסים לאתר אכן נרשמים ומשלמים.
2. כמות התלמידים שחושפים טלפונים של מורים לעומת כמות התלמידים שבאמת מתקשרים אליהם נעה ביחס של 1:5 ובפריפריה אפילו 1:20.

המטרה הראשונה שלי ברשימות הדיוור היא לגרום למורים להירשם לאתר, כי זה מקור ההכנסה העיקרי של האתר, אך אני לא מצליח כבר מעל שבוע למצוא נושא מתאים גם בעניין המתנה חינם (למרות שאני יכול לתת הנחה למי שירשם מהמיילים), וגם אני לא מצליח למצוא נושא לדיוור עצמו.

הדבר היחיד שאני בטוח שיכול לעזור למחזר מורים שכבר נרשמו בעבר (ש90% מהם בתקופה שהאתר היה חינמי) זה ע"י סקרים והנחות.

חוץ מזה אין לי רעיון :(.

לגבי רשימת הדיוור לתלמידים, המטרה פה היא להכניס כמות גדולה של תלמידים חדשים ע"י הבאה שלהם מבלוגים ורישום שלהם לרשימות הדיוור.
אך גם פה אין לי רעיון לנושא שיעניין תיכוניסטים או סטודנטים…

יש פה למישהו רעיון שאני יכול להשתמש בשביל זה?
PLEASE HELP…
smile

חתימה 

רון.

אתם מוזמנים לבקר באתר שלי - אתר לחיפוש מורה פרטי

פרופיל

פורסם: 02 ספטמבר 2010 19:41   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  126

אני מציע לך לצלצל לכמה מורים ולבדוק למה הם לא נרשמים בתשלום?
כמה הם כן מוכנים לשלם ?
מה החסרונות של האתר ומה היתרונות בעייניהם אח"כ תכתוב פוסט סיכום בנושא שמסביר את התהליך שעשית, שלח לכל המורים הרשומים אצלך את הפוסט ותן להם הזדמנות חד פעמית שבאמת שווה מבחינתם.

חתימה 

שיווק בסלולר ומובייל

הדרכה וליווי לעסק

כלי מחקר מילים בחינם - מומלץ בכל העולם

פרופיל

פורסם: 02 ספטמבר 2010 20:36   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  14
שרון חי-מתן - 02 ספטמבר 2010 19:41

אני מציע לך לצלצל לכמה מורים ולבדוק למה הם לא נרשמים בתשלום?
כמה הם כן מוכנים לשלם ?
מה החסרונות של האתר ומה היתרונות בעייניהם אח"כ תכתוב פוסט סיכום בנושא שמסביר את התהליך שעשית, שלח לכל המורים הרשומים אצלך את הפוסט ותן להם הזדמנות חד פעמית שבאמת שווה מבחינתם.

היי שרון,

תודה על התשובה.

את מה שהצעת כבר עשיתי מספר פעמים.
לחלקם לא הגיע תלמידים (בתקופת החינם).
חלקם לא רוצים לשלם כלל (היו כמה אתרים חינמיים בזמנו אך הרבה פחות טובים ומקודמים)
וחלקם הקטן אכן משלמים.

העניין הוא לא שם, הבעיה היא באמון של המורים ובאי רצון שלהם לשלם על השירות.
הבעיה שלי היא, שהאתר לא מסביר להם בצורה טובה למה כדאי להם בכלל להרשם, ומה יתרונות האתר שלי לעומת אחרים (מה היחודיות שלנו, ויש כמה כאלה).

לכן חשבתי על רשימת דיוור לשם כך.
הבעיה שאני לא מוצא נושא של חינם (מלבד אולי חודש נסיון למי שירשם לניוזלטר).
כמו כן אני לא מוצא נושא למיילים המתוזמנים, כי האתר מכיל מורים מכל התחומים, וגם לא בטוח בכלל שזה מעניין אותם…

דבר נוסף עם עניין המנוי חינם, שאז הם יתחרו על מקומות של תשלום. כי אם אני לא אשבץ אותם במקומות בדף ראשון, שוב לא יגיעו להם תלמידים ושוב הם לא יהיו מרוצים....
היות ויש לי באתר מעל ל 600 מורים רשומים, כמובן שלא אוכל לשים את כולם במקום טוב, ומפה בעיית נתינת המנוי חינם (עד היום החינם תמיד פרסם אותם מתחת לאלו ששילמו, ולכן קיבלו מספר פניות קטן אם בכלל)....
מה גם שלתת חינם לכולם, שיתחרו בתשלום, יפר את הבאלנס שיש לי בין מורים לתלמידים ואז יגרום שכולם לא יהיו מרוצים… כי כרגע אחוז המשלמים ממוקם בדף ראשון ולכן מקבל 90% מהפניות.
אם אני יפר את האיזון עם כמות גדולה של חינמים, כולם לא יקבלו מספיק.

את אותם 600 מורים אני כן יכול לשבץ ברשימת המיילים שלי כי הם כבר אישרו לי משלוח מיילים בתמורה למנוי שלהם (חינם ובתשלום), לכן הרשימה שלי כבר מתחילה מגודל יפה…

יש למישהו רעיון אחר לרשימת דיוור ומתנה מבלי לספק להם מנוי לחודש חינם???

תודה.
רון.

חתימה 

רון.

אתם מוזמנים לבקר באתר שלי - אתר לחיפוש מורה פרטי

פרופיל

הצילו - OPTIN ››