שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

מחקר נישה
פורסם: 25 נובמבר 2010 15:33   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  13

היי
יש לי רעיון לאתר הפונה לקהל יעד ספציפי ומרכז עבורו מידע בכל מיני תחומים ונישות מבוקשות יחסית ברשת ע"י קהלים שונים אך אני מרכזת ומשייכת לקהל זה על מנת להקל לו על החיפוש- נישות שעל חלקן תחרות גבוהה , על חלקן בינונית ובהתאם המחיר לקליק. הרעיון הוא בעצם הפניה לקהל יעד ספציפי יותר שיש לו הרבה “בעיות” ואני אוספת עבורו את הפתרונות ע"י קודם כל-מתן ידע ובשילוב של הפניה לתוכניות שותפים רלוונטיות. זהו אתר ידע אשר בתוכו תהיה לי אפשרות לשלב מגוון רב של תכניות שותפים. לפי מה שאני מבינה זה הרעיון של עסק לטווח ארוך. האם זה הכיוון?

איך ניתן לבדוק את הכדאיות העיסקית של אתר כזה?
אין אתר כזה עדיין יש רק אתרים בנישה הרחבה יותר ובנושאים מפוזרים. האם עלי לבדוק בנפרד כל נושא בנפרד?

בנוסף- אם יש לי נישות בהן ב- google adwords keyword tool-התחרות היא קטנה ,כמות החיפושים היא גדולה והמחיר לקליק הוא נמוך-בינוני- האם זה מצביע על כדאיות?

סליחה על המגילה
תודה רבה

חתימה 

sarank

פרופיל

פורסם: 25 נובמבר 2010 16:20   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  1973

היי!
קודם כל, כל הכבוד על היוזמה- נשמע רעיון נחמד מאוד במידה והנישה היא מעניינת ונכונה.
יש כמה שאלות שאני חושב שאת צריכה לשאול את עצמך:
- האם “איסוף” הבעיות והמידע לא מפוזר מדי? האם קהל היעד שלך זהה בכל הקטגוריות שאת מספקת? או שמא צריך להקים מספר אתרים? האם אותו גולש ימצא ערך בפיזור הזה, או שכל המטרה שלו היא להגיע לקהל כמה שיותר רחב?
- לגבי שאלת הקליקים והכדאיות- זה מאוד תלוי במספרים עצמם.

בהצלחה!
תומר

חתימה 

תומר חן,
הצטרפו לעמוד הפייסבוק החדש שלי!

פרופיל