שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

FaceBook Blaster Pro 7.2
פורסם: 08 אפריל 2011 22:20   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  4

תוכנה להוספת חברים בפייסבוק לקצירת חברים מקבוצות ודפים לשלוח פוסטים לקירות של חברים והודעות.
הורדה
http://wp.me/p1mSK9-d4

מדריך קצר בשביל גולשי REALMONEY איך להשתמש בתוכנה ולעשות ממנה כסף

1. תפתחו לפחות 10 משתמשי פייסבוק אמינים בנים ובנות תשתמשו בפרוקסי עדכני בשביל לפתוח.

2. תפתחו את בלאסטר וחפשו את הדף הזה Amazon Kindle3.אל תכנסו לדף אלה תלחצו על 700,000 אנשים אוהבים את זה.

4.תתחילו לקצור את הID שלהם מספיק 3K של ID

5. תעיפו 10 אחוז מהID ברשימה העליונה [זה כל הבעייתים] זה יחסוך לכם זמן ובעיות.

6. תגדירו שכל גולש שלכם יוסיף 8-10 חברים ביום לא יותר שיהיה הפרשי זמן בין הוספה להוספה [בגלל זה עדיף כמה שיותר משתמשים]

7. תרשמו לאפילאט אמזון [מאוד קל]

8.תקחו 5 ספרים שהם רבי מכר עדכניים וחדשים ותתחילו לשווק אותם

9. פתחו לכל ספר קבוצה שכולל: תמונה של הספר,פרק ראשון של הספר, טיפה מידע על הסופר, שהתמונת כותרת יהיה את התמונה של הספר +ההנחה של אמזון [כמעט כל ספר יש לו הנחה באמזון במיוחד רבי מכר]

10. תתחילו לשלוח את זה לחברים שלכם שהוספתם מקבוצה של קינדל אמזון [שהם בעלי קורא ספרים אלקטרוניים וקונים של אמזון]

11. על כל ספר שתמכרו תקבלו בסביבות ה2-3 דולר שזה אולי עמלה קטנה יחסית אבל אחוזי המרה בשיטה הזאת הם מאוד גבוהים [אם אתם לוקחים ספר חדש אתם יכולים להגיע ל10 אחוז מכירות די בקלות] כי זה קהל ממוקד .
זה אומר שכל 100 מעריצים = 200-300 דולר

12. כעבור חודש לא תצתרכו לשלוח בקשות להצטרף לדף אלה זה יהפוך לתפוצה טבעית קבועה.

טיפים : אפשר להשתמש בויראל סקריפט , בטוויטר אטק, להדגיש על הקטע של הטאבים ,יו טיוב יעזור במכירות אם תעשו סרטון לספר [פשוט להראות תמונה של הספר וכמה אחוזי הנחה יש באמזון] או לכתוב בואו תקראו את הספר .

תזכרו בשיטה הזאת הכל תלוי בכם כמה שתשקיעו ככה תרוויחו

פרופיל

פורסם: 03 דצמבר 2011 22:30   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  12

שלום רב ,

נשמע מאוד מעניין ואני מעוניין לבצע האם זה אכן עובד ?
סליחה על הבורות אבל מה זה הפרוקסי ?
מהניסיון שלך במאמזון האם אני יכול לשווק ספרים בנושא HEADACHES REMEDIES ולשווק באתר שלי ?
http://www.headache-remedies.mobi

פרופיל