שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

KEEWORDS TOOL
פורסם: 09 אוגוסט 2011 10:41   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  6

הי דור
כשאני נכנסת ל KEEWORDS TOOL, נפתח לי האתר בעברית ואני לא רואה שם את העמודה שבה יש את התנודות של כמות הגולשים לפי עונות/חודשים
למה?

פרופיל

פורסם: 28 אוגוסט 2011 09:35   [ התעלם ]   [ # 1 ]
עורך
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  1239

ניתן להוסיף עמודות, בתפריט מעל הטבלה יש כפתור “עמודות” או באנגלית columns

חתימה 

דור שביט

פרופיל

פורסם: 10 אפריל 2012 10:17   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  250

הי לימור

כדאי לך לחזור על השיעור דור מסביר את זה מצויין ומסביר צעד צעד איך עושים את זה
בהצלחה

חתימה 

http://the-prostate-cancer.com/
http://myhairstyleonline.com/

פרופיל

פורסם: 01 נובמבר 2012 23:56   [ התעלם ]   [ # 3 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  8

הי דור
1.אני נכנסת ל KEEWORDS TOOL, בעברית, פותחת את העמודה המקבילה ל columns, ואני לא מוצאת אפשרות של estimate evg cpc?

פרופיל

פורסם: 02 נובמבר 2012 00:43   [ התעלם ]   [ # 4 ]
חבר חדש
Rank

ערב טוב
בשימוש בכלי “מילות המפתח” של גוגל בעברית, מתקבלות תוצאות חיפוש שונות באופן מהותי, כאשר מגדירים צורת חיפוש נרחבת או לחילופין מדויקת או לחילופין ביטוי והתמוה הוא שמדובר בביטוי בן מילת חיפוש אחת , שאז לפי עניות דעתי התוצאות היו אמורות להיות זהות??? לדוגמא-

הביטוי נרחבת מדויקת ביטוי
מס 673,000 880 450,000

פרופיל

פורסם: 04 נובמבר 2012 15:05   [ התעלם ]   [ # 5 ]
חבר חדש
Rank

אני אשמח לקבל תגובה לשאלות שהעליתי בפורום
1. לא מצליחה להעלות את העמודה של cpc, משתמשת בכלי המילים בעברית, עברתי על העדכון אבל אין דבר כזה בממשק בעיברית.

2. כאשר אני מכניסה ביטוי בן מילה אחת ובודקת את רמת הביקוש אני מקבלת תוצאות שונות באופן מהותי בשיטות החיפוש השונות- “נרחבת”, “מדויקת” ו"ביטוי", לפי הבנתי התוצאה הייתה צריכה להיות זהה בשלושת השיטות??? מה ההסבר להבדל הכ"כ משמעותי בתוצאות?

מאוד חשוב לי לקבל תשובות לשאלות על מנת להשתמש באופן יעיל בכלי החיפוש

תודה

פרופיל

פורסם: 12 נובמבר 2012 23:02   [ התעלם ]   [ # 6 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  586

היי דליה, נעים להכיר.
אשמח לענות על שאלותייך ומקווה שיהיו מספקות…
דבר ראשון אני ממליץ לך לעבור לגרסה האנגלית על ידי פעולה פשוטה מאוד:
בסוף שורת הכתובת בדפדפן שלך הוסיפי את התווים הבאים: hl=en&

כעת שפת הממשק צריכה להשתנות לאנגלית… יאללה מתקדמים smile

כדי שכלי מילות המפתח של גוגל יציג בפנייך את כל האופציות והמידע המבוקש צריך להכנס לחשבון ה ADWORDS שלך… אם לא קיים - לא נורא, ניתן להכנס באמצעות חשבון הג’ימייל שלך ולבצע הרשמה מהירה. SIGN IN בראש העמוד.

אם הגעת עד כאן אפשר לענות על שאלתך הראשונה: לחצי על כפתור ה columns ותהיה לך אפשרות לבחור ב Approximate CPC שנקרא בעבר Average CPC .

לשאלה השניה:
אשמח להשתמש בביטויים הללו באנגלית (השפה המקצועית כך אומרים… smile )
חשוב מאוד להבין את ההבדלים בין סוגי החיפושים השונים (Match type).

1. “נרחבת” - Broad match: גוגל מציג תוצאות נרחבות לביטוי החיפוש, הכולל מילים נרדפות, שגיאות איות, יחיד/רבים וביטויים גדולים יותר אשר מכילים את הביטוי שלך. לדוגמה: את מבצעת חיפוש על הביטוי ‘לקנות נעליים בזול’ - כלי מילות המפתח יציג בפנייך תוצאות רבות כגון ‘לרכוש נעליים בתל אביב’ , ‘לקנות נעליים באיביי’ וכו’…

2. “מדוייקת” - Exact match: גוגל יציג את ההתאמה המדויקת של הביטוי, לדוגמה: את מבצעת חיפוש על הביטוי ‘לקנות נעליים בזול’ - כלי מילות המפתח יציג בפנייך נתונים לגביי הביטוי המדויק ‘לקנות נעליים בזול’ ותו לא. גוגל לא (בדגש על לא) יציג נתונים על ‘לקנות נעליים’ או ‘לקנות נעליים בזול בירושלים’ אלא נתונים על הביטוי המדויק!

3. “ביטוי” - Phrase: גוגל יציג את הביטוי שאת מחפשת והוא יכול להכלל בשלמותו בתוך ביטוי חיפוש גדול יותר. לדוגמה: את מבצעת חיפוש על הביטוי ‘לקנות נעליים בזול’ - כלי מילות המפתח יציג בפנייך נתונים לגביי הביטוי עם הרחבה מוגבלת של הביטוי שלך בתוך ביטויים אחרים כגון: ‘לקנות נעליים בזול’ , ‘לקנות נעליים בזול בעפולה’ , ‘איפה אפשר לקנות נעליים בזול’ - שימי לב שבכל ביטוי נרחב, הביטוי הראשוני שלך נמצא במלואו.

מקווה שעזרתי, בהצלחה!
תרגישי חופשי לשאול שאלות נוספות אם יש…

חתימה 

גיל לקטוש - מומחה SEO ושיווק באינטרנט. רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל? אני אראה לך איך…
עקבו אחריי ב: Facebook | Google Plus | Linkedin

פרופיל