שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

בעיה טכנית באתר
פורסם: 22 אוגוסט 2011 11:19   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  15

שלום ,

הכנסתי לתבנית שלי בניהול האתר לפוטר את הקוד של אנליטיקס , חיכיתי 24 שעות הוא אישר לי זיהה את האתר כמו שאמור להיות . אחרי יום בערך , הוא שוב היה בתהליך הזיהוי של האתר כדי להתחיל לבדוק לי תנועה .

אז רציתי להיכנס שוב לפוטר כדי לנסות להכניס את הקוד מחדש , בפעם השנייה שרציתי להיכנס לפוטר בניהול באדיט , הוא כבר כמה ימים לא הצליח להטעין לי את העמוד , וקטגוריות אחרות באדיט הוא היה מעלה לי יישר .

אז במקום להסתבך עם אחרי ניסיון של כמה ימים , היום רציתי פשוט לשנות את התבנית כדי שלא תהיה לי בעיה להכניס את הקוד של אנליטיקס , איך ששיניתי את התבנית , זה ייצר מין חסימה לאתר שלי , לא נותן לי נגישות לאתר וגם לא לניהול האתר כשאני רושמת wp-admin . ההודעה שהוא רושם לי תמיד :

Warning: require(/home/content/83/8247383/html/wp-content/themes/masagana/functions/option.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/content/83/8247383/html/wp-content/themes/Masagana/masagana/functions.php on line 18

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required ‘/home/content/83/8247383/html/wp-content/themes/masagana/functions/option.php’ (include_path=’.:/usr/local/php5_3/lib/php’wink in /home/content/83/8247383/html/wp-content/themes/Masagana/masagana/functions.php on line 18

ניסיתי להיכנס כמה פעמים מראה לי אותה הודעה , מה אני עושה במקרה כזה?

פרופיל

פורסם: 23 אוגוסט 2011 08:35   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  15

הבעיה נפתרה@! ברוך ד’!

פרופיל