שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

קידום שירות ביטוח נסיעות מיוחד בבעלות ידיד שלי - בפייסבוק או אדוורדס
פורסם: 08 דצמבר 2011 01:31   [ התעלם ]
חבר
RankRank
סך-הכל הודעות:  32

שלום אופיר,

מקווה שאתה האדם הנכון לברר זאת (אתה מכיר גם פרסום בפייסבוק?).
לידיד שלי יש שרות אינטרנטי (גם מובייל) - בעיקר מרשתות חברתיות, למציאת פתרון (אוכל, שינה, טיסה חילופית) לנוסעים שתקועים בשדות תעופה עקב בעיות לא צפויות (דחיית טיסה, מזג אויר, תקלות כלשהן, וכו).

אני רוצה לקדם את השירות שלו אותו הוא מציע דרך דף נחיתה של העסק + בנרים מתאימים. מה הדרך שהיית ממליץ לקדם כזה שירות? פייסבוק / אדוורדס ואולי מובייל? המחיר למנוי שנתי הוא כ- 18$, כאשר מתוכם כ- 5$ הם עמלה של AFFILIATES כמוני. תוכנית השותפים שלו כמעט מוכנה (דף הנחיתה עוד לא הושלם). האתר הינו: sostravellers.com

דרך אגב, אם יש מישהו שמעוניין לחבור אלי בקידום של שירות זה ולהתלמד דרך כך - אשמח לשמוע בהודעה בפרטי…

איציק

חתימה 

איציק

how to get rid of mosquito bites
Natural Mosquito Repellent

פרופיל

פורסם: 09 דצמבר 2011 03:12   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  456

נשמע כמו שירות מאתגר לקדם, ואני לא בטוח שהתמורה תשתלם לך ברוב המקרים.

אתה צריך להתמקד בקהל שנוסע לחו"ל הרבה, כנראה לפחות פעם בחודש, כי זה צריך להיות קהל שמזדהה עם הבעיה.

אבל אם חושבים על אנשי עסקים שטסים הרבה, סביר שחלק גדול מהזמן זה אפילו לא הם שמחפשים את הטיסה ועשים את הסידורים....

שלב ראשון אתה צריך להבין:
מי הלקוח הפוטנציאלי?

שלב שני זה:
איפה הוא נמצא? מה הוא עושה? איפה אתה יכל לפגוש אותו בנקודה שקשורה למוצר שאתה מציעה?

לי כרגע אין תשובות לשאלות הללו, אני חושב שזה שרות שיהיה לך מאוד קשה לקדם והעמלה לא נראה לי מצדיקה משהו כזה איזוטרי.
אבל יש גם סיכוי גבוהה שמישהו שמבין את קהל היעד יראה את זה אחרת ממני וימצא למי ואיפה למכור את המוצר הזה, זה חלק מהמקצוע.

נ.ב. אני מניח שאני לא האופיר שהתכוונת אליו rasberry

חתימה 

SEMMonitor.com - כלי מחקר מתחרים בארץ

יומו של משווק - קידום אתרים ושיווק אינטרנט לסוגיו כולל שיווק שותפים.

קורס חינם “מחזון לרווח ראשון” באתר, ליווי צעד אחד צעד!מתחרים בארץ

פרופיל

פורסם: 09 דצמבר 2011 04:33   [ התעלם ]   [ # 2 ]
עורך
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  534

מסכים עם אופיר. הייתי גם בודק מה העלויות לקליק על מילות החיפוש הרלוונטיות ועושה בדיקה ראשונית אם בכלל שווה להתעסק עם קידום ממומן.

צא מתוך נק’ הנחה שיש 10% לליד ו-2% המרה לקנייה כברירת מחדל. אני לא יודע בדיוק איך הוא אמור לשלם לך אבל אפשר לעשות “הנדוס הפוך” של המחיר ולראות האם זה שווה.

לדוגמא: אם מילים בתחום עולה 0.5 דולר והוא משלם לך על ליד, זה אומר שכל עוד הליד הוא 5$ ומעלה זה כנראה בסדר.

חתימה 

Rule #1 - Give value.

פרופיל

פורסם: 09 דצמבר 2011 06:18   [ התעלם ]   [ # 3 ]
חבר
RankRank
סך-הכל הודעות:  32

תודה לשניכם על התגובה המהירה smile
1. לגבי קהל היעד והיכן למצוא אותו - אכן נושא עקרוני - לדעתי בעיקר אנשי עסקים פרטיים, אנשי שיווק/מכירות בארה"ב, אך גם משפחות / זוגות שנוסעים הרבה. חשבתי על פרסום באתרים שמוכרים טיסות / ביטוחי נסיעות (אתרי TRAVEL) - איך לקנות הפירסום באתרים כאלו?
גם פירסום באתרים של מידע על זמני טיסות (של שד"ת ובכלל) יכול לבוא בחשבון…

2. מה הכוונה 2% המרה לקניה - אם מילה ממוצעת עולה 0.5$ אז אני זקוק לעמלת מכירה של 0.5*50=25$? הוא משלם לי על מכירה ולא על ליד…

באמת סימן שאלה אם שווה לקדם ממומן במקרה זה, אלא אם כן יעלה את המחיר והעמלה שלי משמעותית…

3. לגבי קידום לא ממומן - מה אתם ממליצים? הדרך הכי טובה היא השתתפות בפורומים עם LINK AFFILIATE לדף הנחיתה שלו? או לשים וידאו טוב ביוטיוב עם לינק מתאים...?

חתימה 

איציק

how to get rid of mosquito bites
Natural Mosquito Repellent

פרופיל

פורסם: 09 דצמבר 2011 21:53   [ התעלם ]   [ # 4 ]
עורך
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  534

כן החישוב שלך הוא נכון.
25$ זאת העמלה שאתה צריך כביכול. שוב זה מאוד תלוי במחירי המילים ובאחוזי ההמרה שלו, אבל מה שאמתי לך זה הדיפולט.

קידום לא ממומן זה עולם ומלואו, אי אפשר לתת לך פתרון גנרי. צריך לבדוק את הנישה יותר לעומק. מה כבר נעשה, איפה יש מקומות שיש בהם חסך שאפשר להגיע שם למשתמשים (לדוגמא מילים שאנשים מחפשים ושאין שם תוצאות רלוונטיות) וכו’.

חתימה 

Rule #1 - Give value.

פרופיל