שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

בעיה רצינית אם ספק !!!
פורסם: 23 אפריל 2012 16:46   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  4

שלום אני חייב עזרה דחוף !!!
מצאתי מספר ספקים באליבאבא, נכנסתי יתם לקשר וכולם מאר"ב !!!
בדקתי אותם!!! קיבלתי את הנתונים שלהם את האתרים שלהם את המחרים שלהם סגרנו איך אנכנו נעבוד והיה הכול בסדר !!! אלו שנראו לי חשודים ניתקתי את הקשר ישר !!!
עכשיו אני בקשר אם אחד שיזמנתי ממנו מוצר !!! הוא היה אמור לשלוח לי אותו לבית !!! בנוסף קנו אותו ממני עוד מוצר באיביי !! עכשיו לאחר שסגרתי איתו את כללי העבודה פעם ראשונה שילמתי לו בווסטר יוניאור !!! הסכום הוא די גדול !!! ( עכשיו הבנתי שזו טעות ) מצב הוא כזה הוא : המשלוח שלי שאמור להגיע לבית שלי לאחר שבוע הוא אומר לי שהמשלוח ניתקע בלונדון במכס ורוצה עכשיו שאני ישלח לו עוד כסף והוא יפצה אותי ב-5 מוצרים על זה שאני ישלם לו על המכס !!! והמוצר השני שאמור להגיע ללקוח באר"ב הוא עשה תווית משלוח ב UPS ב17.4 ועדיין לא שלח את המשלוח !!! יתקשרתי לUPS באופן עצמעי ידברתי איתם והם אמרו לי שכל אחד יכול לעשות את זה והוא לא שלח שום דבר למרות שאמר תוך יומיים שלושה המשלוח יגיע !!!!

אני בבעיה רצינית אני יודע שעשיתי תעות רצינית מה אני יכוחל לעשות יש לי קבלום אימל סקייפ של הספק אתר שהו נתן לי !!!
מה אני יכול לעשות ? אין מצב אני מבטל הכול ומחזיר לעצמי את הכסף ?
או לפחות שאני יקבל את המוצר ?

תעזרו לי בבקשה
תודה....

פרופיל

פורסם: 06 מאי 2012 09:32   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר וותיק
RankRankRank
סך-הכל הודעות:  67

הי אנדריי, לצערך, אין ביטוח כנגד עסקאות שבוצעו בווסטרן-יוניון (זוהי בעצם עסקה במזומן)

אתה יכול להמשיך ללחוץ במיילים/סקייפ ע"מ שהמוצר ישלח, אבל בכנות, לא נראה לי שהמוצר בכלל בידיו של המוכר..

בוודאי אל תתפתה להעביר לו עוד כסף! זוהי סחיטה לשמה, ואתה יכול להיות בטוח שמולך עומד סוחר לא אמין.

הפקת תוית משלוח היא בוודאי לא הוכחה למשלוח עצמו,

להבא, נסה לעבוד דרך שירותי תשלום מסודרים - פייפאל או אפילו עסקת ויזה פשוטה, כך לפחות תהנה מבהביטוח

והמנע מעסקאות מפתות מידי

בהצלחה.

חתימה 

אוריאל לב
יועץ לימודים בכיר
טל’ 078-5559481

קורס מבוא חינם ליצירת הכנסות מהאינטרנט

פרופיל

פורסם: 28 מאי 2013 18:59   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  5