שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

עדכון פינגווין, מה זה אומר?
פורסם: 02 מאי 2012 01:50   [ התעלם ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  144

שלום
ב 12\4\24 התפרסם כי גוגל ערך שינויים בשם “עדכון פינגווין” וזה אחרי “עדכון פנדה”. נסתי לחפש ברשת מיידע אמין לגבי העדכון הזה. לצערי המיידע שמצאתי לא ברור דיו. יש כאלה שאומרים שמדובר בפסילת אתרים שעושים “קידום כובע שחור” שכולל השתלת מילות מפתח בצורה מלכותית בטקסט, ויש כאלה שכתבו שמדובר בניסיון של גוגל להלחם בתופעה של קנית קישורים, ויש כאלה שאומרים שמדובר בהפלת אתרים שמקבלים קישורים “מחוות בלוגים”.

האם משהוא יודע מה זה עדכון פינגווין?

חתימה 

אימון אישי

פרופיל

פורסם: 02 מאי 2012 03:18   [ התעלם ]   [ # 1 ]
מנהל
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  3614

שחור ולבן הפנדה. אבל לא גדול ומאיים…

פרופיל

פורסם: 03 מאי 2012 19:07   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר
RankRank
סך-הכל הודעות:  40

בגדול, זה עדכון אלגוריטם שנועד לשנות את הדרך שבה גוגל מדרגים אתרים שמנסים לבצע קידום יתר (המכונה גם כספאם)
הנה תמצית ההסבר מתוך גוגל וובמאסטר בלוג:
The change will decrease rankings for sites that we believe are violating Google’s existing quality guidelines. We’ve always targeted webspam in our rankings, and this algorithm represents another improvement in our efforts to reduce webspam and promote high quality content. While we can’t divulge specific signals because we don’t want to give people a way to game our search results and worsen the experience for users, our advice for webmasters is to focus on creating high quality sites that create a good user experience and employ white hat SEO methods instead of engaging in aggressive webspam tactics.

קרא עוד באתר: http://googlewebmastercentral.blogspot.co.nz/2012/04/another-step-to-reward-high-quality.html

נ.ב - העדכון הזה הקפיץ לי מספר אתרים בכמה מקומות בדירוג אז אני מודה לגוגל עליו smile

חתימה 

אתר הנישה הראשון שלי - סדרת פוסטים מיוחדת
כנסו לפוסט הראשון בסדרה

פרופיל

פורסם: 03 מאי 2012 22:05   [ התעלם ]   [ # 3 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  144

תודה לשניכם.

חתימה 

אימון אישי

פרופיל