שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

מאמר ראשון שלי אם אפשר ביקורת
פורסם: 04 אפריל 2013 02:35   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  7

about home gym

what is home gym exactly? its a method that most people dont bealive in
home gym is the basic and most helpful system for beginners that cant afford normal gym in money or time or people that want to get a great body without suffering in the gym and follow your trainer like a robot, home gym based on simple exercises like pushups pullups sitsups and squats all those exercises work on the most important muscles of your body and alsow home gym works on your core muscles the most important muscles i mentioned earlier for my opinion home gym is the best way to get the body you allways dreams of and stay in normal lifestyle with no commitment to any gym. now you thinking ok you convinced me now how do home gym really works? ok i tell you, home gym works like that

ופה אני מכניס תוכנית אימונים פשוטה וזהו נגמר המאמר

נו מה אתם חושבים? חשבתי ללכת על תחום שאני באמת מבין בו אפילו אם זה המאמר הראשון שלי באתר הראשון שלי מה אתם אומרים על הצורה שהמאמר כתוב צריך לשנות משהו?

מילת המפתח היא “home gym” אני יודע שזה נשמע קצת מוזר אבל ניסיתי למזער את המוזרות חחח בכל זאת אני מתחיל וזאתי אחת ממילות המפתח שחשבתי עליהם וזה רק המאמר הראשון ואני מקווה עם התגובות שלכם אני יוכל להבין יותר טוב איך אמור להיראות מאמר ולכתוב את ה9-14 הבאים שלי
לילה טוב ובתודה נתנאל

פרופיל

פורסם: 04 אפריל 2013 09:02   [ התעלם ]   [ # 1 ]
מנהל
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  3614

נראה מבטיח.
שלח לי מייל, אני אתן לך הכוונה יותר מפורטת.

פרופיל

פורסם: 04 אפריל 2013 15:22   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  7

ורציתי גם לדעת אם אפשר לכתוב את תוכנית האימונים כמאמר בפני עצמו ולא באותו המאמר לשים את תוכנית האימונים ככה זה תופס יותר מידי מקום בעמוד הראשון והאם כדי שאני ישים את תוכנית האימנוים אחרי המאמר כ-לינק אני צריך להשתמש במילות מפתח במאמר הזה? שהוא תוכנית האימונים כיאילו

פרופיל