שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

בעיה בחקר נישה.
פורסם: 18 אפריל 2012 14:06   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  4

שלום רב, אנו שלושה תלמידים של הקורס. ראינו את השיעור פעמיים כ"א ולא הצלחנו להבין באופן מספיק מדויק איך אפשר לבדוק ולהבין האם כדאי להיכנס לנישה מסוימת.
לדוגמא:בחרנו מוצר בקליקבנק שמתייחס לנישת dating advice. בתוכנת גוגל אדוורס אפשר להבין שהתחרות גבוהה, המחיר לקליק הוא בינוני ויש כמות חיפושים בינונית. מנתונים אלה אפשר להבין שיש בנישה כסף. מה עוד אפשר להסיק מהנתונים האלה? האם בגלל שהתחרות גבוהה, אולי לא כדאי להיכנס לנישה ולחפש נישה עם אותו מחיר לקליק אבל פחות תחרות? מה עוד צריך לבדוק בתוכנה של גוגל אדוורדס?
מבחינת המשך תהליך החקירה אנו צריכים לבדוק את האתרים בגוגל ולהבין מיהו הלקוח הפוטנציאלי שלנו. באילו שיטות אחרות אני יכול להשתמש חוץ מגוגל ומהאתר בדוגמא בשיעור כדי להבין מיהו הלקוח הפוטנציאלי? האם אנחנו מפספסים משהו? האם יש אפשרות לקבל סדר פעולה מסוים שאנו צריכים לבצע כדי להבין: האם כדאי להיכנס לנישה? והבנת הלקוח הפוטנציאלי.

קצת רקע עלינו: אנו שלושה חיילים משוחררים, גרה, אדי ואני, התפטרנו מהעבודה השכירה בכדי להשקיע את מלוא מאמצינו וכספינו בקורס זה, אנו משקיעים כ-8 שעות ביום, כל יום בקורסים אלה. נשמח לעזרה כדי שנוכל להמשיך להתקדם ביעילות.

חתימה 

http://ibehealthy.com/

פרופיל

פורסם: 19 אפריל 2012 10:57   [ התעלם ]   [ # 1 ]
מנהל
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  3614

באופן כללי אני ממליץ לתת עדיפות לחיפושים, כלומר לביקוש/תנועה בתחום.

אני מרגיש שאולי חסר לכם קצת רגע ולכן כדאי שתתחילו דווקא עם קורס הקמת בלוג/אתר רווחי.
הקורס יתן לכם בסיס מצוין לכל תחום שתכנסו אליו אח"כ בשווק באינטרנט.

פרופיל

פורסם: 19 אפריל 2012 12:01   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  4

תודה רבה על התגובה.
את האמת כבר עברנו את הקורס של הקמת בלוג רווחי.
ואני אישית מגיע עם רקע בתחום האינטרנט. אבל שיווק והבנת הלקוח לא הצד החזק שלי.
מה הדרך הכי קלה לאתר את הלקוח הפוטנציאלי על ידי כלים באינטרנט ולהבין מה הבעיה שלו שאני בתור משווק יכול לפתור אותה.
שאלה נוספת.
האם יש קשר ישיר בין הקורס של הקמת עסק באיבי ובין שאר הקורסים?

חתימה 

http://ibehealthy.com/

פרופיל

פורסם: 19 אפריל 2012 12:28   [ התעלם ]   [ # 3 ]
מנהל
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  3614

תהליך מציאת הנישה היא די דומה, רק שבשותפים יותר מעניינת אותך התחרות מול המפרסמים האחרים.

איביי זו דרך יחסי פשוטה (להבנה לפחות) להתחיל להכניס כסף. אפשר לעשות את הקורס במקביל.

פרופיל