שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

הפורומים

למה צריך פורומים בשביל מחקר?
פורסם: 25 מרץ 2010 09:44   [ התעלם ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  1

אם המטרה שלי היא ללמוד על הבעיות של הלקוחות, לא יותר פשוט לקרוא את העמוד של אחד המוצרים של הנישה?

דוגמא:
אם בחרתי נישה של הרזיה (רק דוגמא. זאת לא הנישה שלי), אני חושב שיותר פשוט להיכנס לאחד המוצרים בנישה ולקרוא שם שהבעיות של הלקוחות זה עצלנות, חוסר זמן, חוסר אמון במוצרי הרזיה, חוסר הצלחה לאחר מאמץ וכו׳…
הם מפרסמים שם את כל הבעיות שהלקוחות נתקלים בהם ומסבירים שהמוצר שלהם פותר אותן. זאת הדרך שלהם למכור. הם למעשה עשו את המחקר בשבילי והציגו את המסקנות בעמוד המכירה עצמו. 

האם זו דרך חלופית שאפשר להסתמך עליה?

פרופיל

פורסם: 21 מאי 2010 08:52   [ התעלם ]   [ # 1 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  318

אני גם לא מבין את העניין הזה…

הרי אם יש מוצר שהוא נמכר כבר והוא פופולרי אז למה צריך ללכת לבדוק מה הלקוחות מחפשים?

אנחנו כבר יודעים שהם מחפשים את המוצר הזה!

מרצים - תשובה?

פרופיל

פורסם: 21 מאי 2010 16:39   [ התעלם ]   [ # 2 ]
חבר בכיר
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  186

היי חברה..
לעניות דעתי מי שמצליח זה לא מי שמחקה את כולם ומקים עוד אתר קש שנראה כמו כל השאר…
זה יכול אולי לעבוד בשביל להביא מכה אבל לא לטווח הרחוק בטווח הרחוק אתה צריך להביא ערך מוסף וחוץ מזה שזה גם מחדד לך את הנישה לעבור על פורומים…
אם דברת על הרזיה למשל… אז כן אתה יכול למכור מוצר להרזיה ולנסות לירות לכל הכיוונים (מה שמאוד קשה בתחום הזה) או, שאתה יכול לעבור על פורומים ולקבל רעיונות לנישה ספציפית למשל: הרזיה לכלות לפני חתונה - אתר שמדבר רק על הרזיה לכלות לפני חתונה…
היתרונות:
אם קודם מכרת מוצר מסויים (לדוגמה כדורים) וירית לכל הכיוונים ורשמת את הבעיות של רוב האנשים בעמוד נחיתה (עצלות וכו’wink
עכשיו אתה משווק לנישה ספציפית, אתה יודע איפה למצוא את הנשים האלה שלקראת חתונה אתה יודע בדיוק מה מציק להם ואילו רגשות הן חוות כשהשמלת כלה לא עולה…
אתה יכול למכור להם כדורים בשילוב עם איבוק ויחד עם ספר בישול דיאטטי ואפילו משקולות לכושר מאמזון
וכל זה רק כי עברת על פורומים והתמקדת בלקוח ונתת לו (או לה) ערך מוסף.
ואני אפילו לא רוצה להתחיל לדבר על המשמעות מבחינת גוגל.

בהצלחה
ותנו ערך מוסף

חתימה 

מגנטים לאירועים
לימוד קלידים , גיטרה , תופים , דרבוקה , פסנתר אונליין חינם
לימוד פוטושופ וצילום אונליין חינם

פרופיל

פורסם: 26 מאי 2010 15:52   [ התעלם ]   [ # 3 ]
מנהל
RankRankRankRank
סך-הכל הודעות:  546

תודה, חן smile

חתימה 

רן ארוסי
מייסד מכללת קליקים

פרופיל

פורסם: 05 ספטמבר 2010 13:42   [ התעלם ]   [ # 4 ]
חבר חדש
Rank
סך-הכל הודעות:  14

אחלה הסבר!! לדעתי כשה להבין את הרעיון כולו של אינטרנט עם לא מבינים את המשמעות של הפורומים.

חתימה 

שגיות כתיב..? בסדר.

פרופיל