שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם כחבר

איך עושים כסף מגוגל אדסנס?

תוכנית אדסנס הינה מקור הכנסה נפלא עבור רבים ועם זאת, עדיין יש מקום לשותפים חדשים להצטרף ולהתחיל להרוויח משכורת נוספת או אפילו להתפטר מהמשרה היומית, פשוט צריך לדעת כיצד לעשות זאת בצורה נכונה!

אחת השאלות הנפוצות ביותר בעולם האינטרנט היא "איך עושים כסף מגוגל אדסנס?" מאות ספרים כבר נכתבו בנושא ועדיין שאלה זו מעסיקה רבים ועולה בפורומים מידי יום ויום. זאת בעיקר נוכח הצלחתה האדירה של תוכנית גוגל אדסנס בעולם; תוכנית אדסנס הינה אחד ממקורות ההכנסה המרכזיים של חברת הענק גוגל וללא ספק אחת השיטות הטובות ביותר להרוויח כסף עבור בעלי אתרים מקצועיים ובלוגרים חובבים ברחבי האינטרנט.

תוכנית אדסנס הינה מקור הכנסה נפלא עבור רבים ועם זאת, עדיין יש מקום לשותפים חדשים להצטרף ולהתחיל להרוויח משכורת נוספת או אפילו להתפטר מהמשרה היומית, פשוט צריך לדעת כיצד לעשות זאת בצורה נכונה!

מה צריך לעשות כדי להצטרף לתוכנית?

ראשית, צריך להקים אתר אינטרנט או בלוג אישי, זהו תנאי הקבלה הראשון לתוכנית אדסנס. אך לפני שרצים להקים אתר צריך לעצור ולהחליט במה יעסוק האתר, אילו תכנים יופיעו באתר ומי הגולשים שיהיו מעוניינים לבקר בו ולהתעדכן בתכנים שלנו. עלינו לבחור נושא מקורי שמעניין גולשים רבים ולא נושא איזוטרי שמעניין רק אותנו!

בשלב השני, עלינו להוסיף את פרסומות האדסנס לאתר שלנו. הוספת הפרסומות עצמן הינה פעולה טכנית פשוטה אותה כל אחד יכול לבצע. אך הרווחים טמונים באסטרטגיה. עלינו לחשוב ולפעול כאנשי שיווק, נשתמש בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת להכיר את הגולשים באתר שלנו. נבין כיצד המוח של הגולש עובד כדי לתכנן את האסטרטגיה המוצלחת ביותר שלנו ולמקסם את הרווחים.

לבסוף, עלינו להזמין גולשים לאתר שלנו – תהליך זה זהה לשיווק ויחסי ציבור בעולם האמיתי, הרי כל עסק צריך פרסום כדי להנות ממבקרים ולקוחות. אם אין לנו גולשים המבקרים באתר שלנו אנחנו לא נרוויח כסף. לא משנה כמה התוכן שלנו מעניין ואיכותי, ולא משנה אם האסטרטגיה השיווקית שלנו מעולה, תנועה היא מילת המפתח, ללא תנועת גולשים אי אפשר להרוויח כסף באינטרנט, נקודה.

רבים מהאנשים נעצרים בשלב האחרון, שהוא הזמנת גולשים לאתר האינטרנט. נדרשת מיומנת והתמדה בכדי ליצור אתר איכותי שמושך אליו תנועת גולשים ערה מידי יום ויום. מי שאינו מרוויח כסף מאדסנס, כנראה שאין לו מספיק תנועה באתר ועליו להשקיע מאמצים רבים יותר בשיווק האתר שלו.

הפקת רווחים מגוגל אדסנס איננה סוד או תעלומה, כל שצריך הוא לפעול על פי הכללים והשיטות המתוארים ולהתעזר בסבלנות עד שהצ'קים יגיעו בדואר.


פורסם בתאריך: 17 באוקטובר 2007


תגובות שהושארו

השארת תגובה

יש לבצע כניסה למערכת או להרשם ע"מ להשאיר תגובות